Dwór Mazurki Laśmiady oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Goście mają do dyspozycji zamkniętą plażę z domkami plażowymi, przystań wodną z sprzętem pływającym, a także boisko do kosza, rowery
i quad.

Jezioro Ułówek obfituje w ryby więc każdy zapalony wędkarz może godzinami oddawać się swojej pasji.
W sali kominkowej w głównym budynku dworu jest także bilard i TV-sat. W budynku rekreacyjnym znajdują się piłkarzyki i ping pong, tutaj odbywają się także na Państwa indywidualne zamówienie masaże relaksacyjne
i lecznicze.

Jesienią organizujemy grzybobrania. Pod okiem doświadczonych grzybiarzy mogą państwo własnoręcznie nazbierać borowiki, podgrzybki, maślaki oraz inne smaczne grzyby. Następnie po wysuszeniu, mogą Państwo zabrać je do domów i cieszyć się ich aromatem przez całą mroźną zimę.
Zapraszamy do odwiedzenia Dworu Mazurskiego Laśmiady także zimą. Otaczające nas tereny świetnie nadają się do uprawiania narciarstwa biegowego, a jezioro stanowi naturalne lodowisko.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować także inne formy aktywnego wypoczynku takie jak: PaintBall, nordick walking, spływy kajakowe itp.
Niedaleko Dworu Mazurskiego Laśmiady znajdują się: stadnina koni, pole golfowe, kręgielnia oraz czynny zimą wyciąg narciarski.